Nyhet
-10%
Akvarielysrör Aqua 18W 2-pack
Hos Elstore får du alltid:
- 30 dagars öppet köp
- Nöjd kund garanti
- Personlig service
- Fri frakt över 1000kr
Akvarielysrör Aqua 18W 2-pack
Akvarielysrör 5000K med plastöverdrag som inte ger UV ljus, begränsar tillväxten av alger.
Specifikationer
| Watt | 18W |
| Kelvin | 5000K |
| Sockel | G13 |
| Medellivslängd | 10000h |
| Längd | 590mm |
| Diameter | 26mm |
| Lumen | 1300lm |
| Antal | 2st |