Teya Bordslampa Portabel Offwhite
En stilren, portabel och uppladdningsbar bordslampa som är enkel och smidig att flytta runt i hemmet eller trädgården efter behov.
Läs mer
Hos Elstore får du alltid:
- 30 dagars öppet köp
- Nöjd kund garanti
- Personlig service
- Fri frakt över 1000kr
Teya Bordslampa Portabel Offwhite från Watt & Veke
En stilren, portabel och uppladdningsbar bordslampa som är enkel och smidig att flytta runt i hemmet eller trädgården efter behov.
Har sin lampfot i offwhite metall som är kombinerad med en textilskärm i matchande ton. Placera den på bordet, i ett fönster, på en hylla eller ute på altanen för ett varmt och hemtrevligt ljus - inomhus som utomhus.
Har en inbyggd LED-ljuskälla med 3-stegsdimmer där du enkelt ändrar ljusstyrkan efter stämning och behov.
Lyser: 8h på 100% ljusstyrka, 13h på 60% ljusstyrka, 26h på 30% ljusstyrka.
Magnetisk laddplatta för enkel laddning ingår.
Specifikationer
| Antal | 1st |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Diameter skärm | 15cm |
| Höjd | 26cm |
| Diameter bas | 9cm |
| Användningsområde | Utomhus & Inomhus |
| Sockel | Integrerad |
| Inkl ljuskälla | Ja |
| Utbytbar ljuskälla | Nej |
| Lamptyp som ingår | LED |
| Kelvin | 3000K |
| Lumen | 200lm |
| Typ av sken | Varmvitt |
| Dimbar | 3-stegsdimmer |
| Strömbrytare | Touch dimmer |
| Material skärm | Textil |
| Material stomme | Metall |
| Färg | Offwhite |
| Finish | Matt |