Nyhet
Lito LED Sladdlös Bordslampa XS Nomad
Njut av den magiska stämningsbelysningen med Lito bordslampa. Sladdlös - enkel att ta med och flytta runt i trädgården och inomhus.
Läs mer
Hos Elstore får du alltid:
- 30 dagars öppet köp
- Nöjd kund garanti
- Personlig service
- Fri frakt över 1000kr
Lito LED Sladdlös Bordslampa XS Nomad från Blomus
En stilren, portabel och uppladdningsbar bordslampa likt en lykta, är enkel och smidig att flytta runt i hemmet eller trädgården efter behov.
Har en kompakt design som är idealisk för matbordet, balkongen eller som stämningsbelysning i fönstret.
Har en inbyggd LED-ljuskälla med touch knapp på toppen med 3-stegsdimmer. Välj från ett mjukt kvällsljus till funktionell belysning. Laddas med en USB-C sladdkabel. Lyser upp till 35h under dagen och kvällen.
Specifikationer
| Antal | 1st |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Diameter | 13cm |
| Höjd | 12cm |
| IP-klass | IP54 |
| Användningsområde | Utomhus & Inomhus |
| Sockel | Integrerad |
| Inkl ljuskälla | Ja |
| Utbytbar ljuskälla | Nej |
| Lamptyp som ingår | LED |
| Max Watt | 1W |
| Kelvin | 2700-4000K |
| Typ av sken | Varmvitt |
| Dimbar | 3-stegsdimmer |
| Strömbrytare | Touch dimmer |
| Material | Metall |
| Färg | Beige |