Link Partyslinga 8m Start
Link partyslinga startpaket är ett enkelt startkit för att få altanen, balkongen eller trappräcket att kännas extra mysig. Dimbar i fyra steg!
Läs mer
Hos Elstore får du alltid:
- 30 dagars öppet köp
- Nöjd kund garanti
- Personlig service
- Fri frakt över 1000kr
Rekommenderade tillbehör
Link Partyslinga 8m Start från Markslöjd
Link partyslinga startpaket är ett enkelt startkit för att få altanen, balkongen eller trappräcket att kännas extra mysig. Dimbar i fyra steg!
Startpaketet innehåller en slinga (5 m) med 10 st lampor med 50 cm avstånd mellan varje, 3 m förlängningskabel och transformator. Är utbyggbar med max två extra slingor.
Har 10st ljuskällor som är integrerade och går ej att byta ut. Kan dimras i 4 steg och sprider ett mysigt varmvitt sken.
Specifikationer
| Slinglängd | 5m |
| Anslutningssladd | 3m |
| Antal ljuskällor | 10st |
| Färg skärm | Klar |
| Material | Polyetylentereftalat, Gummi |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sockel | Integrerad |
| Dimbar | Ja, 4-steg |
| Inkl ljuskälla | Ja |
| Utbytbar ljuskälla | Nej |
| Lamptyp som ingår | LED |
| Kelvin | 1900K |
| Typ av sken | Extra varmvitt |
| Total effekt (W) | 2,5W |
| Volt | 230V |
| Sladdkontakt | Väggkontakt |
| Strömbrytare | Dimmer på transformator |
| Färg sladd | Svart |
| Avstånd mellan lampor | 50cm |