Nyhet
Portland lampfot
Elegant bordslampa i en snygg och stilren form. Passar rum som vill även ha en inredningsdetalj som lampa.
Läs mer
Hos Elstore får du alltid:
- 30 dagars öppet köp
- Nöjd kund garanti
- Personlig service
- Fri frakt över 1000kr
Portland lampfot från från Affari
Elegant bordslampa i en snygg och stilren form. Passar rum som vill även ha en inredningsdetalj som lampa.
Portland är idealisk i ett fönster, på sidobord eller sängbord - den sprider ett behagligt ljus samtidigt som den erbjuder en elegant design.
Tillverkad i mangoträ, köp till en passande lampskärm
Specifikationer
| Antal | 1st |
| Längd | 28cm |
| Höjd | 61cm |
| Sockel | E27 |
| Inkl ljuskälla | Nej |
| Volt | 230V |
| Bredd | 20cm |
| Sladdkontakt | Väggkontakt |
| Inkl sladdkontakt | Ja |
| Material | Mangoträ |
| Färg | Trä/Brun |
| Vikt | 3,18kg |